FP 22 Edycja Limitowana

Zapach inspirowany Yves Saint Laurent - Black Opium

21,90 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Elektryzująca energia

Należysz do pewnych siebie, energetycznych kobiet i szukasz dodatkowej dawki energii? Francuskie perfumy nr 22 inspirowane zapachem Yves Saint Laurent - Black Opium będą wprost idealne dla Ciebie. Ten aromat, który odtworzyliśmy uzyskując idealny odpowiednik naprawdę mocno uzależnia, prowokuje i uwodzi. Zachwycisz nim każdego mężczyznę, który nie będzie w stanie Ci się oprzeć. Pokaż, że jesteś wolną kobietą gotową na nowe doznania i nic nie powstrzyma Cię przed osiągnięciem Twoich celów. 

Owocowo – korzenna melodia

Francuskie perfumy Yves Saint Laurent - Black Opium powstały z inspiracji muzyką, więc ta kompozycja zapachowa, którą posiada nasz zamiennik jest niezwykłą melodią złożoną z akordów owocowych i korzennych. Jej głowa rozpoczyna się nutą słodkiej gruszki połączone z kwiatem pomarańczy. W sercu zaś gra pikantny różowy pieprz, a bazę stanowi jaśmin wraz ze słodką wanilią. Wybierz ten nietuzinkowy zapach i pokaż wszem i wobec, co Ci w duszy gra. 

Nuty zapachowe: 

Nuty głowy: gruszka, kwiaty pomarańczy

Nuty serca: różowy pieprz

Nuty bazy: jaśmin, wanilia

081022

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)