FP 364 Edycja Limitowana

Zapach inspirowany Lacoste - L. 12.12 Blanc

18,90 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Zadbaj o wspomnienia.

Nadchodzą ciepłe dni. To czas, na który z utęsknieniem czekasz przez cały rok. Nareszcie będziesz mógł ruszyć szlakiem wakacyjnej przygody. Myślami błądzisz po nadmorskich promenadach i ciasnych, pełnych ludzi uliczkach turystycznych miejscowości. Podaruj sobie chłodną i elegancką dawkę orzeźwienia i na wakacyjne tournée zabierz ze sobą zamiennik Lacoste L.12.12 Blanc – lekką i rześką kompozycję aromatów kojarzącą się z wakacyjnym odprężeniem i niewysłowioną wolnością. Zasmakuj w letniej świeżości niosącej ze sobą wspomnienia nadmorskich plaż i pełnego słońca, pod którym oddajesz się nieskrępowanemu wypoczynkowi. Podaruj sobie zapach inspirowany Lacoste L.12.12 Blanc , który już zawsze będzie przenosił Twoje myśli w te ciepłe i beztroskie rejony. Przywołaj najpiękniejsze wspomnienia stosując odpowiednik Lacoste L.12.12 Blanc do pracy, na uczelnie czy spotkanie ze znajomymi. Niech czysty, rześki i elegancki profil zapachowy lanych perfum numer 364 towarzyszy Ci codziennie przywołując dobre myśli i podkreślając twój elegancki styl aktywnego i pozytywnego mężczyzny. 

Zapachowy pewniak.

Istnieją kompozycje zapachowe o eleganckim i bardzo egalitarnym zastosowaniu nadające się na wiele okazji. Taką propozycją są niewątpliwie paryskie perfumy inspirowane Lacoste L.12.12 Blanc. To bardzo trafny wybór zarówno do pracy, na uczelnię, spotkanie czy luźne wyjście w gronie przyjaciół. Cytrusowo-przyprawowe otwarcie miesza się z kwiatowym środkiem ustępując powoli cieplejszej bazie. Zastosowanie składników najwyższej jakości powoduje, że nasz odpowiednik inspirowany Lacoste L.12.12 Blanc jest nie do odróżnienia od oryginalnego markowego wzorca. Dwudziestoprocentowa zawartość certyfikowanych olejków zapachowych powoduje utrzymywanie się zapachu nawet do 24 godzin. Podaruj więc sobie doskonały produkt w umiarkowanej cenie. 

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: grejpfrut, rozmaryn, kardamon

Nuty serca: ylang-ylang, tuberoza

Nuty bazy: zamsz, cedr Virginia, wetyweria, skóra 

031120

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)