FP 475 Edycja Limitowana

Zapach inspirowany Carolina Herrera - Bad Boy

20,90 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

"Nowe zasady i normy

Każdego dnia staraj się skutecznie stawać coraz lepszą osobą wraz z markowymi perfumami Carolina Herrera - Bad Boy, które poprzez swój unikalny charakter staną się Twoim pierwszym wyborem podczas specjalnych uroczystości, dzięki czemu skutecznie podkreślisz swoje mocne strony, a ponadto wyeksponujesz męskie atuty. Niech to orientalno-przyprawowe połączenie wysokiej jakości nut zapachowych wiernie towarzyszy Ci podczas najważniejszych momentów w Twoim życiu. Wiele osób doskonale zna Twoje zaangażowanie i ogromne oddanie podczas pracy nad własnymi pragnieniami, dzięki czemu jesteś świadom, że moment Twojego zwycięstwa to jedynie kwestia czasu. Podkreśl te niezwykłe momenty, które staną się dla Ciebie niezapomnianymi chwilami wraz z markowymi perfumami Carolina Herrera - Bad Boy. Wyznacz nowe normy i nigdy nie słuchaj się innych osób - niech radość już nigdy nie zniknie z Twojej twarzy!

Bez wątpliwości

Kochasz kontrowersje, uwielbiasz wychodzić poza schemat, a co więcej - czujesz się doskonale, gdy po raz kolejny idziesz w przeciwnym kierunku niż cały tłum. Na nowo chcesz przeżywać wiele wspaniałych chwil, dlatego bez zastanowienia kochasz podejmować spontaniczne decyzje. To sprawia, że wiele osób lubi spędzać z Tobą czas, ponieważ mogą oni razem z Tobą tworzyć niezapomniane wspomnienia. Teraz możesz podkreślić ten stan jeszcze intensywniej wraz z markowymi perfumami Carolina Herrera - Bad Boy. Zaledwie jedno psiknięcie doda Ci niezbędnej pewności siebie nawet podczas stresujących sytuacji. Te unikalne i pożądane perfumy to również doskonały wybór na elegancki upominek dla bliskiego znajomego na wiele okazji. Podaruj mu namiastkę oryginalności i prawdziwej autentyczności razem z nami!"Nuty głowy są: bergamotka, czarny pieprz, biały pieprz

Nuty serca są: cedr i szałwia

Nuty bazy są: fasolka tonka, drzewo bursztynowe, kakao

020322

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)