L'amour Classic 475

podobne nuty zapachowe: Carolina Herrera - Bad Boy

12,00 zł
OTRZYMAJ 20% RABATU Z KODEM KOBIETA
Ilość

  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę! Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 140zł (dla zamówień za pobraniem od 250zł). Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 140zł (dla zamówień za pobraniem od 250zł).
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot. Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot.

"Niewyobrażalna pewność siebie

Potrafisz być egoistyczny i arogancki. Nigdy opinia innych Cię nie obchodzi. Twoja męska energia jest niebywale elegancka, dzięki czemu wiele kobiet nie może przejść obok Ciebie obojętnie. Stajesz się jeszcze bardziej intrygujący i tajemniczy, ponieważ masz przy sobie perfumetkę L’amour Classic 475, która powstała z inspiracji zapachem Carolina Herrera - Bad Boy. Te paryskie perfumy charakteryzują się niebywale trwałym połączeniem orientalno-przyprawowych nut zapachowych, dzięki czemu dodasz sobie odwagi zawsze, gdy będziesz tego potrzebować. Łam zasady i wyznaczaj nowe granice. Teraz jest to prostsze. Zapadnij w pamięć i pozostaw pociągający niedosyt po sobie w myślach wielu osób. Wybierz te francuskie perfumy w niewygórowanej cenie i przekonaj się na własnej skórze, jak wielką moc w sobie posiadają!Buntowniczy charakter

Odkąd pamiętasz, nigdy nie podążałeś za tłumem. Zawsze chodzisz własnymi ścieżkami. Nikt nie może Cię poskromić, dlatego w oczach wielu osób stajesz się prawdziwym samcem alfa. Podkreśl ten wyjątkowy stan w swoim życiu jeszcze intensywniej wraz z zamiennikiem Carolina Herrera - Bad Boy. Odpowiednik markowych perfum wiernie utożsamia się z ich orientalno-przyprawowym charakterem, dzięki czemu już zawsze będziesz przygotowany na spontaniczne wyjścia ze znajomymi na miasto. Spełnij wszystkie pragnienia bez wyjątku razem z nami - jesteśmy przekonani, że podziękujesz sobie za to przy pierwszej możliwej okazji. Te francuskie lane perfumy w postaci perfumetki L’amour Classic 475 to także odpowiedni wybór na elegancki prezent dla bliskiego znajomego!"Nuty zapachowe:

Nuty głowy: bergamotka, czarny pieprz, biały pieprz

Nuty serca: cedr i szałwia

Nuty bazy: fasolka tonka, drzewo bursztynowe, kakao

020723

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Zmiana koloru perfum jest naturalnym procesem, który wynika z ekspozycji na światło lub ciepło, a także z procesu starzenia się perfum. Zmiana koloru nie wpływa zazwyczaj na jakość zapachu perfum.