FP 525 Edycja Limitowana

Zapach inspirowany Hugo Boss - Boss Orange

21,90 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Chwila radosnego uniesienia

Szukasz czegoś, co poprawi Ci nastrój i zafunduje chwilę uniesienia, a przy okazji będzie ładunkiem pozytywnej energii? Takie właśnie są francuskie perfumy nr 525 inspirowane zapachem Hugo Boss - Boss Orange. To idealne uzupełnienie charakteru romantycznej i eleganckiej kobiety pragnącej odrobiny przyjemnej wolności. Teraz możesz to czuć każdego dnia wybierając nasz niezwykły odpowiednik. 

Wyzwolenie i odprężenie

Niech Cię nie zmyli delikatność nuty głowy tego nietuzinkowego zapachu, z inspiracji którym powstał nasz zamiennik perfum Hugo Boss - Boss Orange, którą jest zwykłe, czerwone jabłko. Po chwili Twoje zmysły pobudzą porywające akordy kwiatów znajdujące się w sercu tej kompozycji, będące bardzo eleganckim i kobiecym połączeniem aromatów kwiatu afrykańskiej pomarańczy z białymi kwiatami. Niespodzianka kryje się także u podstawy tej mieszanki, a jest nią niespotykane tradycyjnie drzewo oliwne okraszone drzewem sandałowym i wanilią, co czyni te francuskie perfumy naprawdę zmysłowymi i głębokimi. 
 

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: czerwone jabłko

Nuty serca: białe kwiaty i kwiat afrykańskiej pomarańczy

Nuty bazy: drzewo sandałowe, drzewo oliwne i wanilia

010123

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)