OTRZYMAJ 15% RABATU Z KODEM MAMA

Francuskie Perfumy Nr 684

podobne nuty zapachowe: Escentric - Molecules 01 (UNISEX)

21,00 zł
Otrzymaj 15% rabatu z kodem MAMA
Ilość

  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę! Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka od 126 zł (Orlen Paczka). Darmowa wysyłka od 126 zł (Orlen Paczka).
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot. Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot.

Przekrocz własne granice.

Lubisz oryginalność? Nie boisz się nowych wyzwań? Także w świecie zapachów można znaleźć absolutnie wyjątkowe, unikalne i wychodzące poza utarty schemat propozycje. Wśród nich nie sposób nie wymienić produktów i kompozycji od niemieckiej marki Escentric. Klucz wyjątkowości kompozycji zapachowych, w których się specjalizuje, kryje się w opieraniu się wyłącznie na jednym, wybranym i starannie wyselekcjonowanym składniku. Są to perfumy niszowe, prowokujące do przekraczania granic. Niewątpliwie wpisują się w ten opis także perfumy z inspiracji zapachowej Escentric Molecules 01 (UNISEX). To zapach drzewno-piżmowy, dzienno-wieczorowy, tak uniwersalny, że możliwy do noszenia zarówno przez kobiety, jak również przez mężczyzn. Odpowiednik Molecules 01 oddziałuje na otoczenie niczym feromony, przyciąga i nie pozwala o sobie zapomnieć. Francuskie perfumy inspirowane oryginałem od Escentric to zamiennik godny polecania, który pozwoli każdemu poczuć się wyjątkowo, sprawia bowiem, że chce się go wąchać i wąchać.

Escentric - Molecule 01 (UNISEX) mogą również roztaczać aurę wokół nas, której sami nie wyczujemy. 


Nutą głowy jest Iso E Super.

020723

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

<
Zmiana koloru perfum jest naturalnym procesem, który wynika z ekspozycji na światło lub ciepło, a także z procesu starzenia się perfum. Zmiana koloru nie wpływa zazwyczaj na jakość zapachu perfum.

Opinie o perfumach Francuskie Perfumy Nr 684 *