AJ Deluxe 412

Zapach inspirowany Paco Rabanne - One Million Prive

39,90 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Siła w słodyczy

Jest jak dobry przyjaciel, na którego zawsze można liczyć. Ciepły, czuły i wywołujący uczucie spokoju. Postaw na nasze francuskie perfumy zainspirowane zapachem Paco Rabanne One Million Prive. Twój mocny charakter i spokój ducha, oraz uczynność sprawiają, że z łatwością zjednujesz sobie ludzi. Ciepły i korzenny zapach naszych perfum o numerze 412 doskonale podkreśla twoją przyjazną naturę. Jesteś bohaterem każdego spotkania. Łagodzisz konflikty i gdziekolwiek się pojawisz tam panuje harmonia i pogodna atmosfera. Nie oznacza to jednak, że nie masz własnego zdania. Wręcz przeciwnie. Twój wewnętrzny kompas konsekwentnie i twardo wskazuje ci kierunek i sposób dotarcia do twoich życiowych celów. Twój spokój wynika bowiem z twojej siły.

Wewnętrzne ciepło

Nasza kompozycja to orientalny i drzewny zapach dla mężczyzn poszukujących w perfumach kojącej słodyczy i ciepłych akordów. Doskonale dobrane i zbalansowane składniki tworzą rozgrzewającą aurę, która delikatnie otula skórę i na długo pozostaje wyczuwalna. Nasz odpowiednik perfum Paco Rabanne One Million Prive posiada bardzo dużą projekcję trwającą dobrych kilka godzin. Nuty głowy to przepiękna mieszanka świeżej kory cynamonu i soczystej mandarynki. Akordy serca zawierają szlachetny tytoń i orientalną mirę. Podstawę tworzy połączenie fasolki tonka i ziemistej paczuli.

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: cynamon, czerwona mandarynka

Nuty serca: tytoń, mirra

Nuty bazy: fasolka tonka, paczula

010819

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)