Zaperfumowanie 24%
DARMOWA DOSTAWA OD 89 ZŁ

AJ Deluxe Wood 412

podobne nuty zapachowe: Paco Rabanne - One Million Prive

43,90 zł
DARMOWA DOSTAWA Z ORLEN PACZKĄ OD 89 ZŁ
Ilość

  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę! Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka od 89 zł (Orlen Paczka). Darmowa wysyłka od 89 zł (Orlen Paczka).
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot. Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot.

Słodki i aromatyczny, a mimo to niesamowicie zdecydowany i męski. Sięgnij po francuskie perfumy AJ Deluxe Wood posiadające zwiększony stopień zaperfumowania o zawartości francuskich olejków na poziomie 24%. Wybierz doskonałej jakości zamiennik perfum Paco Rabanne One Million Prive i stań się królem imprezy i przyjacielem, do którego każdy będzie chciał zwrócić się po radę i pomoc. Prawdziwy mężczyzna umie bowiem zachować balans między harmonijnym spokojem, a zdecydowanym działaniem. Otulony zapachem naszych perfum inspirowanych Paco Rabanne One Million Prive przeistoczysz się w pozytywnego i znającego swoją wartość człowieka, który kiedy trzeba nie zawaha się pokazać kto tu rządzi.

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: cynamon, czerwona mandarynka

Nuty serca: tytoń, mirra

Nuty bazy: fasolka tonka, paczula

030822

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

<
Zmiana koloru perfum jest naturalnym procesem, który wynika z ekspozycji na światło lub ciepło, a także z procesu starzenia się perfum. Zmiana koloru nie wpływa zazwyczaj na jakość zapachu perfum.

Opinie o perfumach AJ Deluxe Wood 412