L'amour Classic 412

Zapach inspirowany Paco Rabanne - One Million Prive

16,00 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

"Szarmancki mężczyzna! 

 

Perfumy L'amour Paco Rabanne to synonim dojrzałości i charyzmy, będą idealnym wyborem dla mężczyzn głodnych sukcesów.   Odkryj w sobie pewność siebie, wyróżniaj się w tłumie i przyciągaj damskie spojrzenia, pobudzaj zmysły i prowokuj. Perfumy inspirowane Paco Rabanne - 1 Million Prive to luksus zamknięty w sztabce złota dla mężczyzn lubiących otaczać się pięknymi rzeczami, które w bezczelny sposób wzbudzają zainteresowanie i łamią tabu. 

 

 Ambitna gra!

 

Francuskie perfumy Paco Rabanne -  1 Million Prive to kompozycja zapachowa orientalno - drzewna,  przeznaczona dla ambitnych mężczyzn. Cynamon i czerwona mandarynka to gra zapachów która otwiera się na kontrastujące nuty tytoniu połączonego z mirrą. Francuskie lane perfumy Paco Rabanne to propozycja na chłodne, jesienne dni i wieczory, natomiast będą też idealnym wyborem podczas ważnych spotkań biznesowych. Zapach intymny i potężny, niesamowicie uzależniający, który przenosi nas na tereny orientu. Dasz się ponieść tej podróży?"

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: czerwona mandarynka i cynamon

Nuty serca: tytoń i mirra

Nuty bazy: paczula i fasolka tonka.

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)