Zaperfumowanie 24%
OTRZYMAJ 15% RABATU Z KODEM MAMA

AJ Deluxe Wood 211

podobne nuty zapachowe: Armani - Acqua di Gio Profumo

43,90 zł
Otrzymaj 15% rabatu z kodem MAMA
Ilość

  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę! Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka od 126 zł (Orlen Paczka). Darmowa wysyłka od 126 zł (Orlen Paczka).
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot. Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot.

Zew wolności i poczucie niewypowiedzianej radości ogarnia Twoje serce. Masz w sobie tyle energii, że mógłbyś obdzielić nią sporo ludzi wokół. Optymizm i odurzająca świeżość emanuje z Twojej postawy i czyni Cię mężczyzną, którego każdy pragnie mieć za przyjaciela. Postaw na francuskie perfumy AJ Deluxe Wood o zwiększonym zaperfumowaniu. Wybierz doskonały zamiennik perfum Giorgio Armani Acqua di Gio Profumo i daj się ponieść orzeźwiającej fali, która wyniesie Cię na szczyty. Energia i świeżość zaklęta w szklanym flakonie będzie Twoim przyjacielem już na zawsze. Niech wodno-aromatyczny zapach perfum inspirowanych Giorgio Armani Acqua di Gio Profumo już stale kojarzy Ci się z wolnością i sukcesem.

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: nuty morskie, bergamotka

Nuty serca: rozmaryn, szałwia, geranium

Nuty bazy: kadzidło, paczula

020323

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

<
Zmiana koloru perfum jest naturalnym procesem, który wynika z ekspozycji na światło lub ciepło, a także z procesu starzenia się perfum. Zmiana koloru nie wpływa zazwyczaj na jakość zapachu perfum.

Opinie o perfumach AJ Deluxe Wood 211