L'amour Classic 211

L'amour Classic 211

podobne nuty zapachowe: Armani - Acqua di Gio Profumo

12,00 zł
Ilość

  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę! Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka od 126 zł (Orlen Paczka). Darmowa wysyłka od 126 zł (Orlen Paczka).
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot. Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot.

Skocz na głęboką wodę!Perfumy inspirowane Acqua di Gio Profumo, to niezwykle intensywny, głęboki, wyszukany, nasycony chłodem morskiej wody zapach. Jest to intensywniejsza wersja legendarnego już zapachu Acqua Di Gio. Odpowiedniki markowych perfum Armaniego, przepełnią Cię charyzmą i wyrafinowaniem. Te perfumy to jak rozpoczęcie nowej, życiowej przygody. Napełnią Twoją duszę pasją i marzeniami. Czas zacząć żyć pełnią życia!Urodzajny świat zapachów!Podróż z francuskim perfumem Acqua di Gio Profumo rozpoczyna się subtelną słodką bergamotką, otuloną nutami wodnymi. Po chwili ten wspaniały duet łączy się z kuszącymi akordami geranium, szałwii i rozmarynu, co ubiera zapach w męską i charakterną kompozycję. Na samym końcu wyłania się tajemnicza paczula i gwóźdź programu - kadzidło. Perfumy L’amour Acqua di Gio Profumo Armaniego to niesamowity eliksir, który swoim zapachem reprezentuje słoneczny dzień i… bardzo ciemną, pochmurną noc. Odkryj swoje prawdziwe JA - uśmiechniętego człowieka z tajemnicą głęboko schowaną w środku."

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: jest bergamotka

Nuty serca: geranium, rozmaryn i szałwia

Nuty bazy: paczula i kadzidło

021123

Opis

Typ zapachu
Świeże
Typ zapachu
Sportowe
Typ zapachu
Akwatyczne
Pora roku
Lato
Pora roku
Wiosna
Sugerowane użycie
Na dzień
Sugerowane użycie
Na wieczór

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Zmiana koloru perfum jest naturalnym procesem, który wynika z ekspozycji na światło lub ciepło, a także z procesu starzenia się perfum. Zmiana koloru nie wpływa zazwyczaj na jakość zapachu perfum.

Opinie o perfumach L'amour Classic 211