L'amour Classic 211

Zapach inspirowany Armani - Acqua di Gio Profumo

10,90 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Skocz na głęboką wodę!Perfumy inspirowane Acqua di Gio Profumo, to niezwykle intensywny, głęboki, wyszukany, nasycony chłodem morskiej wody zapach. Jest to intensywniejsza wersja legendarnego już zapachu Acqua Di Gio. Odpowiedniki markowych perfum Armaniego, przepełnią Cię charyzmą i wyrafinowaniem. Te perfumy to jak rozpoczęcie nowej, życiowej przygody. Napełnią Twoją duszę pasją i marzeniami. Czas zacząć żyć pełnią życia!Urodzajny świat zapachów!Podróż z francuskim perfumem Acqua di Gio Profumo rozpoczyna się subtelną słodką bergamotką, otuloną nutami wodnymi. Po chwili ten wspaniały duet łączy się z kuszącymi akordami geranium, szałwii i rozmarynu, co ubiera zapach w męską i charakterną kompozycję. Na samym końcu wyłania się tajemnicza paczula i gwóźdź programu - kadzidło. Perfumy L’amour Acqua di Gio Profumo Armaniego to niesamowity eliksir, który swoim zapachem reprezentuje słoneczny dzień i… bardzo ciemną, pochmurną noc. Odkryj swoje prawdziwe JA - uśmiechniętego człowieka z tajemnicą głęboko schowaną w środku."

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: jest bergamotka

Nuty serca: geranium, rozmaryn i szałwia

Nuty bazy: paczula i kadzidło

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)