L'amour Premium 211

Zapach inspirowany Armani - Acqua di Gio Profumo

18,90 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Wyrafinowany oraz silny zapach

Zaprowadź Twoje zmysły w świat rozkoszy za pomocą inspirowanych perfum Armani - Acqua di Gio Profumo. Urok mężczyzny emanuje z jego ciała i umysłu, które wzbudzają ogromne pożądanie u wszystkich współczesnych kobiet. Francuska perfumetka odzwierciedla charyzmę i wewnętrzną siłę mężczyzny.  Aromatyczno - wodna kompozycja a kompozycja ukazuje styl i podkreśla odwagę mężczyzny, który po nią sięga. Współcześni mężczyźni mają świadomość tego, jak istotny jest piękny zapach w budowaniu silnego i pewnego siebie wizerunku. Zapach inspirowanych perfum Armani - Acqua di Gio Profumo jest energetyzujący i pełen doskonałych kontrastów.

Koloryzujący życie aromat

Rozbudź wyobraźnię wspaniałym zapachem aromatyczno - wodnej kompozycji Armani - Acqua di Gio Profumo. Jego świeże nuty unoszą się w powietrzu przez wiele godzin, a nawet cały dzień. Celebruj siłę oraz odwagę współczesnej męskości. Z nami zawsze będziesz sprawiał pozytywne pierwsze wrażenie w każdym towarzystwie. Zachowaj nienaruszoną pewność siebie i podkreśl swoją atrakcyjność nawet w najbardziej kryzysowych sytuacjach. Męska moc w najczystszej postaci francuskich perfum Armani - Acqua di Gio Profumo. Połączone akordy kompozycji morskich nut, kwiatowego jaśminu tworzą zrównoważoną całość, która jest niezwykle intensywna.


Nuty zapachowe:

Nuty głowy: jest bergamotka

Nuty serca: geranium, rozmaryn i szałwia

Nuty bazy: paczula i kadzidło

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)