Zaperfumowanie 24%
OTRZYMAJ 15% RABATU Z KODEM MAMA

AJ Deluxe Wood 405

podobne nuty zapachowe: Hermes - Terre D'Hermes

43,90 zł
Otrzymaj 15% rabatu z kodem MAMA
Ilość

  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę! Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka od 126 zł (Pocztex Punkt). Darmowa wysyłka od 126 zł (Pocztex Punkt).
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot. Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot.

Twoje wyczucie smaku to klasa sama w sobie. Posiadasz rzadką umiejętność celnego wyboru ubioru stosownie do okazji. Twoje wyczucie smaku pozwala zawsze zaprezentować się z jak najlepszej strony. Wybierając francuskie lane perfumy AJ Deluxe Wood o podniesionym zaperfumowaniu stanowiące doskonały odpowiednik perfum Hermes – Terre D’Hermes zyskujesz wisienkę na torcie twojego wysmakowanego stylu. Doskonały gust i nasz luksusowy zamiennik perfum Hermes – Terre D’Hermes sprawią, że w każdej sytuacji będziesz wyglądał elegancko i korzystnie, a zaperfumowanie francuskimi olejkami wynoszące 24% pozwoli jeszcze dłużej cieszyć się wspaniałym zapachem.

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: pomarańcza, grejpfrut

Nuty serca: pieprz, pelargonia

Nuty bazy: wetyweria, cedr, paczula, benzoes

021221

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

<
Zmiana koloru perfum jest naturalnym procesem, który wynika z ekspozycji na światło lub ciepło, a także z procesu starzenia się perfum. Zmiana koloru nie wpływa zazwyczaj na jakość zapachu perfum.

Opinie o perfumach AJ Deluxe Wood 405