L'amour Premium 405

podobne nuty zapachowe: Hermes - Terre D'Hermes

21,00 zł
DARMOWA DOSTAWA OD 59 ZŁ Z DPD PICKUP POINT
Ilość

  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę! Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 140zł (dla zamówień za pobraniem od 250zł). Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 140zł (dla zamówień za pobraniem od 250zł).
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot. Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot.

Przepiękna intensywność drewna

Czuj się szczęśliwym, kochanym, spełnionym, jedynym w swoim rodzaju za pomocą zapachu inspirowanych perfum Hermes - Terre D'Hermes. Z pewnością  pomogą zwiększyć Twoje powodzenie u płci przeciwnej. Pozwolą Ci przełamać barierę nieśmiałości i zwiększa szansę na flirt. Pomogą Ci być osobą otwartą, pewną siebie i towarzyską. Wzbudzaj zainteresowanie wszystkich osób w Twoim towarzystwie i zwiększ swoją pewność siebie oraz atrakcyjność. Dodatkowo ciesz się atrakcyjną i przystępną ceną, która współgra z najwyższą jakością i trwałością perfum. Zapach utrzymuje się na Twojej skórze przez kilka godzin, a nawet cały dzień.

Honorowy zapach męstwa

Miej w głowie na pierwszym miejscu własne szczęście za pomocą zapachu inspirowanych perfum Hermes - Terre D'Hermes. Zrób pozytywne, pierwsze wrażenie i ciesz się szacunek oraz ogromnym zaufaniem. Zapach francuskich perfum Hermes - Terre D'Hermes stosuj dla własnej przyjemności i obserwuj korzyści jakie idą za przyprawowo - drzewnym aromatem. Kompozycja oddaje harmonię i spokój natury. Utożsamia się ona z sukcesem, siłą oraz niesamowitą odwagą. Ściągnij z siebie presję i poznaj swoje możliwości razem z zapachem inspirowanych perfumetek. Jako marka podstawiamy Ci trampolinę do spełniania własnych marzeń oraz pragnień.

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: cedr

Nuty serca: wetiweria, geranium, krzemień

Nuty bazy: grapefruit, pieprz, benzoin

021223

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Zmiana koloru perfum jest naturalnym procesem, który wynika z ekspozycji na światło lub ciepło, a także z procesu starzenia się perfum. Zmiana koloru nie wpływa zazwyczaj na jakość zapachu perfum.

Opinie o perfumach L'amour Premium 405