L'amour Premium 405

Zapach inspirowany Hermes - Terre D'Hermes

18,90 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Przepiękna intensywność drewna

Czuj się szczęśliwym, kochanym, spełnionym, jedynym w swoim rodzaju za pomocą zapachu inspirowanych perfum Hermes - Terre D'Hermes. Z pewnością  pomogą zwiększyć Twoje powodzenie u płci przeciwnej. Pozwolą Ci przełamać barierę nieśmiałości i zwiększa szansę na flirt. Pomogą Ci być osobą otwartą, pewną siebie i towarzyską. Wzbudzaj zainteresowanie wszystkich osób w Twoim towarzystwie i zwiększ swoją pewność siebie oraz atrakcyjność. Dodatkowo ciesz się atrakcyjną i przystępną ceną, która współgra z najwyższą jakością i trwałością perfum. Zapach utrzymuje się na Twojej skórze przez kilka godzin, a nawet cały dzień.

Honorowy zapach męstwa

Miej w głowie na pierwszym miejscu własne szczęście za pomocą zapachu inspirowanych perfum Hermes - Terre D'Hermes. Zrób pozytywne, pierwsze wrażenie i ciesz się szacunek oraz ogromnym zaufaniem. Zapach francuskich perfum Hermes - Terre D'Hermes stosuj dla własnej przyjemności i obserwuj korzyści jakie idą za przyprawowo - drzewnym aromatem. Kompozycja oddaje harmonię i spokój natury. Utożsamia się ona z sukcesem, siłą oraz niesamowitą odwagą. Ściągnij z siebie presję i poznaj swoje możliwości razem z zapachem inspirowanych perfumetek. Jako marka podstawiamy Ci trampolinę do spełniania własnych marzeń oraz pragnień.

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: cedr

Nuty serca: wetiweria, geranium, krzemień

Nuty bazy: grapefruit, pieprz, benzoin

020323

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)