FP 405 Edycja Limitowana

Zapach inspirowany Hermes - Terre D'Hermes

18,90 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Definicja klasy.

Jako mężczyzna dbający o swój styl wiesz dobrze jak ważną rzeczą jest posiadanie odpowiedniego zapachu nadającego się na wiele okazji. Poszukujesz kompozycji zachowującej dobry balans między wyszukaną elegancją, a luźną nieformalnością. Zapachu nadającego się równie dobrze do garnituru jak i bardziej casualowego ubioru. Poznaj francuskie perfumy numer inspirowane Hermes – Terre D’Hermes – elegancką kompozycją przeznaczoną dla mężczyzn doceniających dobry styl. Koszula z dobrej bawełny, lniana marynarka lub jeansy i golf. W każdej niemal sytuacji Twoje wrodzone poczucie dobrego smaku pozwala Ci zaprezentować się w samych superlatywach. Niech paryskie perfumy stanowiące zamiennik Hermes – Terre D’Hermes dodadzą ci otoczki prężnego i aktywnego profesjonalisty, który potrafi odnaleźć się w niemal każdej sytuacji. Oczaruj otoczenie kompozycją stanowiącą już ikonę eleganckiego i półformalnego męskiego wyglądu. Zaufaj własnej intuicji i sięgnij po zamiennik Hermes – Terre D’Hermes. Niech jego zapach towarzyszy Ci w trakcie całego dnia pełnego pozytywnych emocji i owocnych sytuacji biznesowych. Z jego pomocą zrobisz wrażenie na otaczających Cię ludziach i podkreślisz swoje poczucie estetyki. 

Dobra decyzja.

Wybierając lane perfumy wzorowane na Hermes – Terre D’Hermes dostajesz w swoje ręce gustowną mieszankę zapachową dedykowaną wszystkim mężczyzną, którzy spójny i elegancki wygląd stawiają wysoko na liście swoich priorytetów. Cytrusowo-przyprawowa kompozycja doskonale wybrzmiewa podczas ciepłych wiosennych dni. Pasuje dobrze do półformalnej i oficjalnej stylizacji dając wrażenie obcowania z klasyczną szkołą komponowania męskich perfum. Najlepszej jakości francuskie olejki zapachowe, których zawartość w lanych perfumach wynosi aż 20 procent sprawiają, że zamiennik Hermes – Terre D’Hermes jest nie do odróżnienia od oryginalnego wzoru, a jego trwałość dochodzi do 24 godzin. Ciesz się więc dobrym zapachem za niewygórowaną cenę.

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: pomarańcza, grejpfrut

Nuty serca: pieprz, pelargonia

Nuty bazy: wetyweria, cedr, paczula, benzoes

020521

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)