L'amour Classic 405

podobne nuty zapachowe: Hermes - Terre D'Hermes

12,00 zł
OTRZYMAJ 20% RABATU Z KODEM KOBIETA
Ilość

  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę! Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 140zł (dla zamówień za pobraniem od 250zł). Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 140zł (dla zamówień za pobraniem od 250zł).
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot. Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot.

"Moc natury!

Czy to nie cudownie wiedzieć, czym inspirował się twórca tworząc zapach? Jean - Claude Ellena w trakcie tworzenia kompozycji, kierowała się myślą ""Czuć ziemię, leżąc na ziemi, wpatrując się w niebo.""

Perfumy inspirowane Terre d'Hermes to zaskakująca odsłona męskości o osobliwym charakterze. Ten subtelny i elegancki zapach to niesamowite połączenie nut drzewno-ziemistych z delikatnością niebiańskiego błękitu.

Perfumy L'amour Classic Terre d'Hermes pachną niczym twórcza poezja recytowana na górskim szczycie. Mężczyzna kochający naturę, zapach lasu i piesze wędrówki pokocha się z tym zapachem od pierwszego powąchania.

Z pewnością będzie to miłość odwzajemniona.Piękno świata w jednym flakoniku!Francuski perfumy Terre d'Hermes to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn, o niezwyklej sile i energii czerpanej z natury.

Kompozycja otwiera się dojrzałymi cytrusami, by następnie w płynny sposób przechodzić przez nuty przyprawowe, kwiatowe, drzewne i ziemiste.

Minimalna liczba składników, które idealnie się uzupełniają  są nawiązaniem do dialogu z naturą i jej żywiołami.

Paryskie perfumy Terre d'Hermes to niezwykle męski zapach, który przypomina że nieważne jest to co posiadasz, lecz to co sobą reprezentujesz jako człowiek.

."Nuty zapachowe:

Nuty głowy: cedr

Nuty serca: wetiweria, geranium, krzemień

Nuty bazy: grapefruit, pieprz, benzoin

021223

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Zmiana koloru perfum jest naturalnym procesem, który wynika z ekspozycji na światło lub ciepło, a także z procesu starzenia się perfum. Zmiana koloru nie wpływa zazwyczaj na jakość zapachu perfum.