Francuskie Perfumy Nr 439

Zapach inspirowany Calvin Klein - Escape for Men

16,00 zł
Pojemność
  • 30ml
  • 60ml
  • 104ml
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Precz z codzienną rutyną

Ciągle to samo – praca, dom, praca i tak w kółko. Zaczyna Cię to nudzić, bo kogo, by w końcu nie znudziło. Skończ z tym, dając się ponieść marzeniom, w świat których wprowadzą Cię francuskie perfumy inspirowane zapachem Calvin Klein - Escape for Men. Ciesz się każdą chwilą, którą przynosi każdy kolejny dzień. Zapach, z których inspiracji powstał nasz odpowiednik jest idealny na ciepłe, letnie dni dla każdego nowoczesnego gentlemana.

Eksplozja szalonych marzeń

Wszyscy kochamy marzyć. Nie każde marzenie da się spełnić, ale chwile oderwania od rzeczywistości i chodzenia z głową w chmurach są po prostu bezcenne. Rozmarz się dzięki aromatom soczystych cytrusów, bergamotki idealnie uzupełnionym o eukaliptus, jałowiec, a następnie morskie akordy w towarzystwie nut drzewnych i ziołowych. Zwieńczeniem tej kompozycji jest ziemisty mech dębowy, wetyweria, paczula, ciepłe drzewo sandałowe oraz bursztyn. Ta niezwykła kompozycja, którą odtwarza idealnie nasz zamiennik to niezwykle uniwersalny zapach, dzięki któremu wyjdziesz ze strefy komfortu i zaczniesz cieszyć się życiem w pełni.

Nuty zapachowe:
Nuty głowy: melon, eukaliptus, mango, grejpfrut, jałowiec i bergamotka
Nuty serca: nuty morskie, jodła, brzoza, cyprys, rozmaryn i szałwia
Nuty bazy: mech dębowy, wetyweria, drzewo sandałowe, bursztyn i paczula.

010320

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)