Francuskie Perfumy Nr 440

Zapach inspirowany YSL - M7 Oud Absolu

19,00 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Skazani na sukces

Chcesz czuć się skazany na sukces? Francuskie perfumy powstałe z inspiracji aromatem YSL - M7 Oud Absolu to idealny wybór, by wzmocnić swoją atrakcyjność. Drzewna nuta zapachowa będzie przyciągała kobiety jak magnes. Nasz odpowiednik idealnego na każdą okazję zapachu sprawi, ze staniesz się panem swojego losu, urodzonym zwycięzcą nie znoszącym porażek. Zmienisz się w prawdziwego, współczesnego mężczyznę.

Minimalistyczna elegancja

Wbrew pozorom ta niezwykła kompozycja nie jest połączeniem wielu składników. Nutę głowy stanowi soczysta, orzeźwiająca mandarynka, nutę serca egzotyczna paczula, a podstawę stanowią uwodzicielska mirra, drzewo agarowe oraz labdanum. To nietuzinkowe połączenie udało nam się odtworzyć i oferujemy teraz znakomity zamiennik, który podkreśli atuty każdego silnego mężczyzny, który wie, czego chce.

Nuty zapachowe:
Nuty głowy: mandarynka
Nuty serca: paczula
Nuty bazy: francuskie labdanum, mirra i agar (oud).

010318

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)