AJ Deluxe 2

Zapach inspirowany Armani - Si

39,90 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Charyzmatyczna symfonia

Poczuj się jak prawdziwa bogini dzięki fantastycznej kompozycji aromatów zawartych w perfumach inspirowanych zapachem Armani Si. Ta fantastyczna kompozycja pozwoli Ci przenieść się na włoskie alejki, gdzie moda i dobry gust widoczne są gołym okiem. Otwórz się na świat i wydobądź z siebie wszystko to co najpiękniejsze. Pozwól sobie być jeszcze piękniejsza, razem z fenomenalnym zapachem, który kusi, uwodzi i inspiruje. Każda z nas zasługuje by każdego dnia czuć się wyjątkowo. Dzięki niezwykle intensywnej mieszance pełnej intrygujących połączeń możesz być pewna, że nikt nie przejdzie obok ciebie obojętnie. 

Zakochaj się w kwiatach

Siła płynie z prostoty a doskonałym dowodem na to jest niezwykle trafnie skomponowana kompozycja odpowiednika perfum Armani Si. Dwa składniki i cała gama aromatów. Poczuj się wyjątkowo i z niezwykłą delikatnością podkreślaj swoje atuty. Nuty głowy to fantastyczna i energetyzująca czarna porzeczka, która przeszywa energią, świeżością i nietuzinkowością. Dalej przechodzimy jednak od razu do bazy perfum, na którą składa się wyłącznie absolut wanilii będący doskonałym dopełnieniem świeżej i lekko kwaśniej porzeczki. 

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: czarna porzeczka

Nuty bazy: absolut wanilii 

031120

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)