FP 2 Edycja Limitowana

Zapach inspirowany Armani - Si

21,90 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Włoski temperament

Kochasz Włochy i marzą Ci się wczasy z romantycznymi spacerami po uliczkach i alejkach, gdzie gołym okiem można dostrzec dobre gusta związane z modą i nie tylko, wybierz francuskie perfumy nr 2 inspirowane zapachem prosto z Włoch – Armani Si. Emocjonalna symfonia zapachów sprawi, że od razu powiesz „si”, czyli „tak” dla marzeń, wolności, swobody i samej siebie.

Siła prostoty

Perfumy Armani Si, z inspiracji którymi powstał nasz zamiennik cechują się naprawdę niezwykłą prostotą. To tylko dwa składniki, a mimo to ten zapach jest tak niesamowity. Ta wyjątkowa kompozycja nie zawiera w ogóle nut serca. Składa się tylko z czarnej porzeczki, która jest nutą głowy oraz bazy w postaci absolutu wanilii, którego słodki aromat przełamuje cierpką i kwaskową porzeczkę. Te dwa składniki dopełniają się tak niezwykle, że wystarczyły, by powstał naprawdę nietuzinkowy zapach, dzięki któremu ten odpowiednik idealnie podkreśli Twoje atuty każdego dnia. 

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: czarna porzeczka

Nuty bazy: absolut wanilii 

08/10/22

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)