L'amour Classic 2

Zapach inspirowany Armani - Si

10,90 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

"Wyraziste “TAK” dla pragnień serca

Jako romantyczna kobieta pragniesz w życiu spełnić swoje wszystkie pragnienia z uśmiechem na twarzy! Właśnie dlatego każdego dnia dokładasz wszelkich starań, aby piękne wizje stały się rzeczywistością. Pozwól sobie w życiu na więcej i poczuj, że niemożliwe nie istnieje razem z naszą perfumetką L’amour Classic 2 powstałą z najwyższej jakości składników na rynku. Ta szyprowo-owocowa kompozycja z pewnością stanie się Twoim ulubionym wyborem przed najważniejszymi uroczystościami w ciągu roku. Francuskie perfumy z inspiracji zapachem Armani - Si cechują się nieprawdopodobną trwałością - wystarczy tylko jedno psiknięcie, abyś mogła cieszyć się pełnią zapachu przez cały szalony dzień! Te paryskie perfumy to wyraziste zaproszenie do szczęśliwego życia… mamy nadzieję, że je przyjmiesz!Synonim prawdziwej kobiecości

Twój szczery uśmiech oraz wrodzony urok osobisty to połączenie, obok którego nie może przejść obojętnie żaden mężczyzna. Wybierz nasz odpowiednik markowych perfum i przygotuj się na wiele komplementów w swoją stronę. Zamiennik Armani - Si doskonale dopełni Twoją elegancką stylizację, dzięki czemu poczujesz niezachwianą pewność siebie w swoim sercu. Te francuskie lane perfumy są chętnie wybierane przez kobiety w każdym wieku. Dodatkowym atutem perfumetki L’amour Classic 2 jest jej wielkość - ten mały, elegancki flakonik z powodzeniem schowasz w swojej torebce, kosmetyczce lub nawet kieszeni! Bądź przygotowana na każdą ewentualność razem z nami!"Nuty zapachowe:

Nuty głowy: nektar z czarnej porzeczki

Nuty bazy: absolut wanilii 

081022

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)