Zaperfumowanie 24%
DARMOWA DOSTAWA OD 69 ZŁ Z POCZTEX
AJ Deluxe Wood 2

AJ Deluxe Wood 2

podobne nuty zapachowe: Armani - Si

43,90 zł
DARMOWA DOSTAWA OD 69 ZŁ Z POCZTEX
Ilość

  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę! Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka od 69 zł (Pocztex Kurier, Pocztex Punkt). Darmowa wysyłka od 69 zł (Pocztex Kurier, Pocztex Punkt).
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot. Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot.

Jesteś kobietą świadomą swojej wartości. Posiadasz własny zbiór zasad, których starasz się przestrzegać. Uwielbiasz nosić perfumy kojarzące się z luksusową zalotnością? Wybierz doskonały zamiennik perfum Armani Si z linii zapachowej AJ Deluxe Wood posiadającej zwiększony stopień zaperfumowania. Zawartość olejków zapachowych wynosi tutaj aż 24% byś dużej i mocniej mogła doświadczać swój ulubiony zapach i mogła cieszyć się nim. Nasze perfumy inspirowane Armani Si to pokłon złożony świadomej siebie kobiecości i wszystkim wartością, które reprezentują nowoczesne i eleganckie kobiety o silnym charakterze. Stosuj odpowiednik Armani Si zawsze kiedy będziesz chciała podkreślić wyjątkowość wydarzenia, w którym uczestniczysz. Zostań wierną fanką naszego zapachu wzorowanego na Armani Si i bądź mu zawsze wierna, a on odpłaci się tym co ma najlepsze.

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: liść czarnej porzeczki

Nuty serca: róża majowa, frezja

Nuty bazy: wanilia, paczula, ambroksan, nuty drzewne

081023

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Zmiana koloru perfum jest naturalnym procesem, który wynika z ekspozycji na światło lub ciepło, a także z procesu starzenia się perfum. Zmiana koloru nie wpływa zazwyczaj na jakość zapachu perfum.

Opinie o perfumach AJ Deluxe Wood 2