AJ Deluxe Wood 2

Zapach inspirowany Armani - Si

39,90 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Jesteś kobietą świadomą swojej wartości. Posiadasz własny zbiór zasad, których starasz się przestrzegać. Uwielbiasz nosić perfumy kojarzące się z luksusową zalotnością? Wybierz doskonały zamiennik perfum Armani Si z linii zapachowej AJ Deluxe Wood posiadającej zwiększony stopień zaperfumowania. Zawartość olejków zapachowych wynosi tutaj aż 24% byś dużej i mocniej mogła doświadczać swój ulubiony zapach i mogła cieszyć się nim. Nasze perfumy inspirowane Armani Si to pokłon złożony świadomej siebie kobiecości i wszystkim wartością, które reprezentują nowoczesne i eleganckie kobiety o silnym charakterze. Stosuj odpowiednik Armani Si zawsze kiedy będziesz chciała podkreślić wyjątkowość wydarzenia, w którym uczestniczysz. Zostań wierną fanką naszego zapachu wzorowanego na Armani Si i bądź mu zawsze wierna, a on odpłaci się tym co ma najlepsze.

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: liść czarnej porzeczki

Nuty serca: róża majowa, frezja

Nuty bazy: wanilia, paczula, ambroksan, nuty drzewne

031120

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)