L'amour Premium 2

Zapach inspirowany Armani - Si

18,90 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Poczuj zapach lata

Francuskie perfumetki inspirowane, zostały stworzone z myślą o kobietach. Ich szyprowo- owocowy zapach przynosi na myśl słońce o poranku w wakacyjny dzień. Poprawiają nastrój oraz dodają pozytywnej energii. Będą doskonałe dla delikatnych, a zarazem silnych i odważnych kobiet. Perfumetka sprawdzi się na zwykły dzień pełen pracy i równie zachwyci podczas wieczorowych wyjść pełnych klasy. Kwiatowe nuty są bardzo kobiece i dodają każdej z nas wdzięku oraz wyjątkowości. Praktyczna formuła perfum Armani - Si jest niezwykle wygodna w aplikowaniu i pasuje do każdej torebki, niezależnie od okazji. Dzięki naszym zamiennikom markowych perfum kobiety wnoszą się na wyższy poziom stylu. 

Powiew subtelnych płatków

Design flakonu jest bardzo elegancki i przywodzi na myśl silną współczesną kobietę. Zapach Armani - Si' to kompozycja, która jednocześnie jest prosta, a zarazem namiętna. Nasze francuskie perfumy są doskonałą definicją szczęścia każdej z nas. Subtelność zapewniają nuty kwiatowe, w tym biała orchidea, która jest symbolem odwagi i ogromnej siły. Gwarantujemy, że każdy zwróci uwagę na Twój zarażający pozytywnym nastrojem zapach. Zależy nam, by dodawać kobietom odwagi, w trakcie codziennych wyzwań, jakie stawia przed nami życie. L'amour pragnie sprawić, że kobiety nie będą się bać, być stanowcze i walczyć o swoje zdanie. Bądź pewna siebie oraz pozytywnie nastawiona do życia, aby spełniać swoje marzenia i kroczyć ścieżką szczęścia.


Nuty zapachowe:

Nuty głowy: nektar z czarnej porzeczki

Nuty bazy: absolut wanilii 

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)