AJ Deluxe 205

Zapach inspirowany Paco Rabanne - Invictus

39,90 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Niezwyciężony

Zwycięstwo masz we krwi. Jesteś urodzonym wojownikiem. Nieważne co robisz, zawsze doprowadzasz sprawy do końca. Niechaj twoim kompanem w drodze do sukcesu staną się nasze francuskie perfumy inspirowane słynnym zapachem Invictus od Paco Rabanne. Nic nie jest w stanie cię zatrzymać. Skoncentrowany na celu i zmotywowany pobudzającym zapachem naszych perfum z niespożytą energią udasz się w kierunku, który powiedzie cię do triumfu. 

Zapach sukcesu

Stań się inspiracją dla otoczenia. Twoja charyzmatyczna natura i upór w działaniu sprawia, że jesteś wprost skazany na sukces. Zdobywaj szczyty i rzuć cały świat na kolana. Francuskie perfumy o numerze 205 to kompozycja kojarząca się z mężczyzną, dla którego nie istnieją przeszkody nie do pokonania. Który metodycznie będzie parł do przodu by w wielkim stylu odnieść oszałamiający triumf.  Świeży i rześki aromat morskiej bryzy i cytrusów zawartych w nutach głowy działa odświeżająco jak łyk chłodnej wody podczas długiego biegu. Nuty środkowe uraczą cię liściem laurowym i kwiatem jaśminu. Bazowe akordy pod postacią drzewa gwajakowego, głębokiej ambry, ziemistej paczuli i mchu dębowego ujawniają i podkreślają męską naturę kompozycji zapachowej.

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: nuty morskie, mandarynka grejpfrut

Nuty serca: liść laurowy, jaśmin

Nuty bazy: ambra, drzewo gwajakowe, paczula, mech dębowy

020821

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)