AJ Deluxe Wood 205

Zapach inspirowany Paco Rabanne - Invictus

39,90 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Stajesz naprzeciw życiu z dumnie uniesioną głową. Już wiesz, że zwyciężysz. Twój charakter silnego wojownika pozwala ci dokonywać rzeczy wielkich. Sukces i powodzenie masz we krwi. Podkreśl swoją samczą niezwyciężoną naturę. Niech Twoim wyborem będą francuskie perfumy AJ Deluxe Wood czyli linia luksusowych perfum o zwiększonym zaperfumowaniu olejkami zapachowymi wynoszącym 24%.  Sięgnij po odpowiednik perfum Paco Rabanne Invictus. Stań się ikoną niezwyciężonej samczej siły, która nigdy się nie poddaje i potrafi podnieść się w każdej sytuacji. Zapach inspirowany Paco Rabanne – Invictus już zawsze będzie kojarzył się ze zwycięstwem.

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: nuty morskie, mandarynka grejpfrut

Nuty serca: liść laurowy, jaśmin

Nuty bazy: ambra, drzewo gwajakowe, paczula, mech dębowy

021221

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)