Zaperfumowanie 24%
DARMOWA DOSTAWA OD 89 ZŁ

AJ Deluxe Wood 205

podobne nuty zapachowe: Paco Rabanne - Invictus

43,90 zł
DARMOWA DOSTAWA Z ORLEN PACZKĄ OD 89 ZŁ
Ilość

  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę! Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka od 89 zł (Orlen Paczka). Darmowa wysyłka od 89 zł (Orlen Paczka).
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot. Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot.

Stajesz naprzeciw życiu z dumnie uniesioną głową. Już wiesz, że zwyciężysz. Twój charakter silnego wojownika pozwala ci dokonywać rzeczy wielkich. Sukces i powodzenie masz we krwi. Podkreśl swoją samczą niezwyciężoną naturę. Niech Twoim wyborem będą francuskie perfumy AJ Deluxe Wood czyli linia luksusowych perfum o zwiększonym zaperfumowaniu olejkami zapachowymi wynoszącym 24%.  Sięgnij po odpowiednik perfum Paco Rabanne Invictus. Stań się ikoną niezwyciężonej samczej siły, która nigdy się nie poddaje i potrafi podnieść się w każdej sytuacji. Zapach inspirowany Paco Rabanne – Invictus już zawsze będzie kojarzył się ze zwycięstwem.

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: nuty morskie, mandarynka grejpfrut

Nuty serca: liść laurowy, jaśmin

Nuty bazy: ambra, drzewo gwajakowe, paczula, mech dębowy

021023

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

<
Zmiana koloru perfum jest naturalnym procesem, który wynika z ekspozycji na światło lub ciepło, a także z procesu starzenia się perfum. Zmiana koloru nie wpływa zazwyczaj na jakość zapachu perfum.

Opinie o perfumach AJ Deluxe Wood 205