Francuskie Perfumy Nr 317

Zapach inspirowany Bvlgari - BLV

18,00 zł
Pojemność
  • 30ml
  • 60ml
  • 104ml
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Nonszalancja, która przyciąga

Nonszalancja to swoista magnetyczna siła, która przyciąga. Jest pełna kontrastów, odwagi, czaru i uwodzicielska. Jednak, by jej moc spełniała swoje zadanie musi być odpowiednio podkreślona. Dobrze ją wyeksponować pomogą nasze perfumy inspirowane Bvgari BLV. Dzięki temu zapachowi doskonałemu do pracy staniesz się tym, któremu nikt się nie oprze.

Elegancja w każdej kropli

Zapach otwierają rozgrzewający kardamon i szlachetne drzewo sandałowe. Ich wyrazistość wzbogaca serce, czyli jałowiec i galangal dopełnione imbirem. Baza zamiennika Bvgari BLV to elegancki i obłędny jednocześnie kwiat tytoniu oraz lekkie i świeże zielone liście. Dzięki tak stworzonej kompozycji zapach staje się nonszalancki, elegancki i nieskrępowany. Jest świetny dla mężczyzn ceniących piękne i pełne kontrastów akordy, które podkreślą jego silny i nietuzinkowy charakter. Odpowiednik Bvgari BLV to doskonały prezent dla charyzmatycznego ukochanego lub nonszalanckiego brata.

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: kardamon i drzewo sandałowe

Nuty serca: jałowiec, imbir i galangal

Nuty bazy: drzewo tekowe, kwiat tytoniu i zielone liście

010319

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)