Francuskie Perfumy Nr 442

Zapach inspirowany Malizia – Uomo Vetyver

19,00 zł


Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Powiew świeżości

Każdy mężczyzna powinien zawsze czuć się świeżo, atrakcyjnie i wyjątkowo. Francuskie perfumy powstałe z inspiracji zapachem Malizia Vetywer odznaczają się subtelną elegancją i zapewniają każdego dnia niezwykłą świeżość. Ten zamiennik ciekawych perfum jest idealny dla pewnych siebie i świadomych swojej atrakcyjności mężczyzn. Podkreślaj te swoje wyjątkowe atuty każdego dnia, gdziekolwiek jesteś.

Kusząca intryga

Tworząc nasz odpowiednik perfum Mailizia Vetywer udało nam się odwzorować idealnie ten intrygujący, przyciągający, kuszący i zniewalający zapach. Jest to ponadczasowa kompozycja na bazie sudańskiej trawy, czyli wetywerii, która zapewnia uczucie świeżości przez bardzo długi czas oraz wyjątkową trwałość zapachu. Czuj się wyjątkowy przez cały czas i emanuj tą wyjątkowością naokoło zwracając uwagę wszystkich ludzi, w tym oczywiście płci przeciwnej. Spraw, by kobiety nie mogły Ci się oprzeć.

Nuty zapachowe:
Nuty bazy: wetyweria

01/03

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Reviews (1)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Polecam

Świeży i trwały zapach

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie