Zaperfumowanie 24%
15% RABATU Z KODEM TATA
AJ Deluxe 314

AJ Deluxe 314

podobne nuty zapachowe: Lacoste - Lacoste Red

32,90 zł
OTRZYMAJ 15% RABATU Z KODEM TATA
Ilość

  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę! Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka od 126 zł (Orlen Paczka). Darmowa wysyłka od 126 zł (Orlen Paczka).
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot. Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot.

Poczuj się jak młody bóg

Młodość, siła i urok osobisty. To ty – życiowy szczęściarz. Silny charakter, nienaganna aparycja i urok osobisty, któremu żadna kobieta nie może się oprzeć. Jesteś zdecydowanym mężczyzną z mocnym charakterem,  jednak masz w sobie to coś co pozwala Ci na ciągłe nawiązywanie nowych przyjaźni. Bezkompromisowy kiedy trzeba, czuły i opiekuńczy dla bliskich. Dla takich mężczyzn jak Ty przygotowaliśmy odpowiednik perfum Lacoste Red. To energetyzujący zapach odurzającej młodości, która niczego się nie boi i ciągle szuka nowych wyzwań i przygód. Patrz daleko poza horyzont i wyznaczaj sobie coraz ambitniejsze cele.

Młodości,  dodaj mi skrzydła…

Nasze perfumy będące doskonałym zamiennikiem zapachu Lacoste Red przeznaczone są dla młodych i ambitnych mężczyzn potrzebujących świeżego i energetycznego zapachu nadającego się do noszenia na co dzień. Prosta, lecz doskonale skomponowana formuła zapachowa sprawia, że zapach doceniany jest przez otoczenie, zarówno mężczyzn jak i kobiety, oraz budzi bardzo pozytywne skojarzenia. To bardzo dobry i bezpieczny wybór do szkoły, na uczelnie czy podczas uprawiania sportu. Jakość naszego odpowiednika jest nie do odróżnienia od oryginalnych perfum co daje gwarancję wysokiej jakości produktu. Nuty głowy stanowi apetyczne i soczyste jabłko. Serce to żywiczna sosna. Podstawę kompozycji tworzy orientalna paczula i wetyweria.

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: zielone jabłko

Nuty serca: sosna

Nuty bazy: paczula, wetyweria

010321

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Zmiana koloru perfum jest naturalnym procesem, który wynika z ekspozycji na światło lub ciepło, a także z procesu starzenia się perfum. Zmiana koloru nie wpływa zazwyczaj na jakość zapachu perfum.

Opinie o perfumach AJ Deluxe 314