Zaperfumowanie 24%
OTRZYMAJ 15% RABATU Z KODEM MAMA

AJ Deluxe Wood 314

podobne nuty zapachowe: Lacoste - Lacoste Red

43,90 zł
Otrzymaj 15% rabatu z kodem MAMA
Ilość

  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę! Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka od 126 zł (Pocztex Punkt). Darmowa wysyłka od 126 zł (Pocztex Punkt).
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot. Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot.

Charakteryzują cię zdecydowanie w działaniu, nonszalancka śmiałość i urok osobisty, któremu niewielu może się oprzeć. Postaw na doskonałej jakości odpowiednik perfum Lacoste Red. Wypróbuj francuskie perfumy AJ Deluxe Wood o powiększonej zawartości francuskich olejków zapachowych wynoszącym aż 24% byś dłużej cieszył się niebanalnym zapachem naszych perfum. Podkreśl swoje zalety i używaj naszego zamiennika Lacoste Red wszędzie tam gdzie chcesz dodać sobie odrobiny świeżości i młodzieńczej energii. Nasz odpowiednik Lacoste Red to inspiracja energiczną młodością potrafiącą przełamywać wszystkie bariery i przenosić góry. Zaufaj naszemu produktowi inspirowanemu Lacoste Red i noś nasz zapach do szkoły, na uczelnię, do pracy czy podczas uprawiania sportu.

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: zielone jabłko

Nuty serca: sosna

Nuty bazy: paczula, wetyweria

010321

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

<
Zmiana koloru perfum jest naturalnym procesem, który wynika z ekspozycji na światło lub ciepło, a także z procesu starzenia się perfum. Zmiana koloru nie wpływa zazwyczaj na jakość zapachu perfum.

Opinie o perfumach AJ Deluxe Wood 314