L'amour Classic 314

Zapach inspirowany Lacoste - Lacoste Red

16,00 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

"Energiczny mężczyzna!Lacoste ma na swoim koncie wiele zapachów, których inspiracją był aktywny styl życia. Czy któryś z nich nie spełnia oczekiwań? Nie. Czy francuskie perfumy Style in Play porywają i zachęcają do aktywności tak jak inne dzieła Lacosty? Oczywiście, że tak! Zapach został stworzony dla mężczyzn kochających aktywność fizyczną, dla których zdrowa rywalizacja to styl życia. Perfumy inspirowane Style in Play to niesamowite pokłady świeżości o wielowymiarowym, nowoczesnym brzmieniu. Otulony tym zapachem poczujesz się jak po wyjściu spod prysznica w rześki poranek na leśnym tarasie. Dawka zmysłowej energii!Perfumy L’amour Classic to drzewno-kwiatowo-piżmowy zapach dla aktywnych mężczyzn. Aromat rozpoczyna się cudowną świeżością zielonego jabłka i tuji. Z czasem dochodzą kwiaty i akordy drzewne. Całość została zwieńczona zmysłowym białym piżmem, wetywerią i tajemniczą paczulą. Paryskie perfumy Lacoste - Style in Play doładują Ci energii do życia. Ich działanie można porównać do shota energetycznego lub porannej mocnej kawy, wypitej przed ważnym wydarzeniem w Twoim życiu. Nie zastanawiaj się, działaj!"Nuty zapachowe:

Nuty głowy: zielone jabłko

Nuty serca: sosna

Nuty bazy: paczula, wetyweria

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)