L'amour Premium 314

Zapach inspirowany Lacoste - Lacoste Red

18,90 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Atrakcyjność, pożądanie i odwaga

Zainwestuj w zapach inspirowanych perfum Lacoste - Style in Play, który na skórze utrzymuje się przez cały dzień. Idealnym dopełnieniem każdej stylizacji są odpowiednio dobrane, wysokiej jakości perfumy. Jest   to idealna propozycja dla wymagających, wytwornych mężczyzn, którzy cenią sobie w zapachach nuty drzewne. Bądź przygotowany na nowe wyzwania i świętuj z nami każde swoje zwycięstwo. Zapach francuskich perfum Lacoste - Style in Play jest ucieleśnieniem siły, która osiąga swój absolutny szczyt. Pokonaj wszystkie bariery i stań się niepokonanym bohaterem. Czysta elegancja nigdy nie wychodzi z mody. Przekonaj się sam o niesamowitej siły perfumetce.

Pełnowartościowa moc zapachu

Perfumy Lacoste - Style in Play mężczyzn, którym nie brakuje zapału i chęci pokonywania przeszkód. Nikt się im nie oprze. Zanurz się w świecie, w którym wszystko jest możliwe i ma ograniczeń. Zadbaliśmy o trwałość i wydajność, które nie pozostawiają sobie niczego do życzenia. Wygodna i poręczna buteleczka perfumetki mieści się nawet w kieszeni. Podkreślamy odwagę, pewność siebie i charyzmę mężczyzn, podążających za swoim celem. Jeżeli lubisz przekraczać bariery i łamać zasady, to jest to doskonały zapach właśnie dla Ciebie. Zapach inspirowanych perfum Lacoste - Style in Play poprowadzi Cię przez świat pełnych wrażeń zmysłowych.


Nuty zapachowe:

Nuty głowy: zielone jabłko

Nuty serca: sosna

Nuty bazy: paczula, wetyweria

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)