FP 314 Edycja Limitowana

Zapach inspirowany Lacoste - Lacoste Red

21,90 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Sen o młodości.

Poczucie obezwładniającego szczęścia i energia potrafiąca kruszyć wszystkie przeciwności losu. To właśnie Ty. Młody człowiek pełen ideałów śmiało idący przed siebie z nadzieją w sercu i podniesionym czołem. Korzystaj z życia i przywilejów młodości. Życie ma się tylko jedno. Weź sprawy we własne ręce i udowodnij wszystkim na co cię stać. Pokaż światu kto rządzi Twoim życiem. Postaw na lane perfumy numer 314 stanowiące doskonały odpowiednik Lacoste – Lacoste Red – kultowej już kompozycji niosącej w sobie powiew rześkiej młodości. Daj się poznać jako empatyczny młody człowiek potrafiący znaleźć balans między zarozumiałością a pewnością siebie. Niech zamiennik Lacoste – Lacoste Red stanowi Twój codzienny wybór do szkoły, na uczelnię czy do pracy. Jego uniwersalny wydźwięk sprawi, że będziesz mógł nosić jego nietuzinkowy zapach podczas naprawdę wielu okazji. Postaw na urzekająco prostą, a mimo to bogatą i harmonijną kompozycję, która zjednała sobie spore grono wiernych użytkowników. Otoczony zapachem perfum inspirowanych Lacoste – Lacoste Red poczujesz radość z przeszywającej mocy młodzieńczego ducha.

Stawiam na klasykę.

Paryskie perfumy inspirowane Lacoste – Lacoste Red to doskonała kompozycja o typowo męskim i młodzieżowym charakterze. Nadaje się ona na większość nieformalnych okazji. Stanowi także dobry wybór na perfumy codzienne. Nasz odpowiednik Lacoste – Lacoste Red to doskonałej jakości alternatywa do markowego wzorca. Ze względu na zawartość certyfikowanych francuskich olejków zapachowych jakość naszego zamiennika nie odbiega od oryginalnego markowego wzorca. Zawartość substancji zapachowych na poziomie 20 procent powoduje, że trwałość naszej kompozycji sięga nawet do 24 godzin co pozwala na długie obcowanie z ulubionym zapachem. Jednocześnie cena naszych lanych perfum stanowi niewielką część ceny jaką należy zapłacić za markowy wzorzec. Wybierz więc nasz tani odpowiednik drogich perfum i ciesz się jakościowym produktem oszczędzając pieniądze. 

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: zielone jabłko

Nuty serca: sosna

Nuty bazy: paczula, wetyweria

010321

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)