Francuskie Perfumy Nr 431

Zapach inspirowany Roberto Cavalli - Just Cavalli Him

19,00 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Hołd dla bohatera

Mężczyzna powinien być silny, być prawdziwym łowcą, dla którego nie ma żadnych przeszkód, by osiągnąć każdy cel. Powinien też robić wrażenie na kobietach, hipnotyzować, czarować i lśnić w towarzystwie niczym diament. Powinien być jak bohater, dla którego hołdem są francuskie perfumy inspirowane zapachem Roberto Cavalli - Just Cavalli Him. Wybierz ten niezwykły zamiennik i pokaż wszem i wobec swoją bohaterską męskość.

Ekstrawagancja i nonszalancja

Minimalistyczny zapach Roberto Cavalli - Just Cavalli Him, który udało nam się odtworzyć i uzyskać idealny odpowiednik wbrew pozorom pełen jest ekstrawagancji i nonszalancji. Od razu robi się pikantnie, bo pierwszą odczuwaną nutą jest papryczka pimento, która rozwija się do korzennej, przydymionej wetywerii, ale najmocniejszy akcent jest zostawiony na koniec. Bazą tej wyjątkowej kompozycji jest bowiem skóra nadająca głębi i podbijająca pozostałe składniki utrzymując zapach na ciele przez długi czas, dzięki czemu możesz zachwycać swoich towarzyszy, a przede wszystkim panie przez całą noc.Nuty zapachowe:

Nuty głowy: papryczka pimento

Nuty serca: wetyweria

Nuty bazy: skóra

2017

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)