Inni klienci oglądali również
Roberto Cavalli - Just Cavalli Him
136,00 zł
Zobacz produkt
Inni klienci oglądali również
Roberto Cavalli - Just Cavalli Him
136,00 zł
OTRZYMAJ 15% RABATU Z KODEM MAMA

Francuskie Perfumy Nr 431

21,00 zł
Otrzymaj 15% rabatu z kodem MAMA
Wybierz pojemność
  • 33ml
  • 60ml
  • 104ml
Ilość

  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę! Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka od 126 zł (Orlen Paczka). Darmowa wysyłka od 126 zł (Orlen Paczka).
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot. Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot.

Hołd dla bohatera

Mężczyzna powinien być silny, być prawdziwym łowcą, dla którego nie ma żadnych przeszkód, by osiągnąć każdy cel. Powinien też robić wrażenie na kobietach, hipnotyzować, czarować i lśnić w towarzystwie niczym diament. Powinien być jak bohater, dla którego hołdem są francuskie perfumy podobne do Just Cavalli Him. Wybierz ten niezwykły zamiennik i pokaż wszem i wobec swoją bohaterską męskość.

Ekstrawagancja i nonszalancja

Minimalistyczny zapach Just Cavalli Him, który udało nam się odtworzyć i uzyskać idealny odpowiednik wbrew pozorom pełen jest ekstrawagancji i nonszalancji. Od razu robi się pikantnie, bo pierwszą odczuwaną nutą jest papryczka pimento, która rozwija się do korzennej, przydymionej wetywerii, ale najmocniejszy akcent jest zostawiony na koniec. Bazą tej wyjątkowej kompozycji jest bowiem skóra nadająca głębi i podbijająca pozostałe składniki utrzymując zapach na ciele przez długi czas, dzięki czemu możesz zachwycać swoich towarzyszy, a przede wszystkim panie przez całą noc.Nuty zapachowe:

Nuty głowy: papryczka pimento

Nuty serca: wetyweria

Nuty bazy: skóra

2017

Opis

Typ zapachu
Skórzane
Typ zapachu
Pikantne
Typ zapachu
Korzenne

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

<
Zmiana koloru perfum jest naturalnym procesem, który wynika z ekspozycji na światło lub ciepło, a także z procesu starzenia się perfum. Zmiana koloru nie wpływa zazwyczaj na jakość zapachu perfum.

Opinie o perfumach Francuskie Perfumy Nr 431