Francuskie Perfumy Nr 436

Zapach inspirowany Azzaro - Chrome Pure

19,00 zł
Ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie ponownie dostępny

Powiadom mnie

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Miłość ojca i syna

Każdy, kto ma dziecko, wie co to znaczy bezwarunkowa miłość. Każdy ojciec tworzy niezwykłą więź ze swoim synem spędzając z nim wiele wyjątkowych chwil i pokazując mu cały świat. Francuskie perfumy stanowiące zamiennik niezwykłego zapachu Azzaro - Chrome Pure stworzonego z inspiracji nierozerwalną więzią i wspólnymi, prostymi przyjemnościami życia ojca i syna emanują miłością, czystością, czułością i czynią każdą chwilę wartą zapamiętania na zawsze.

Celebruj szczęście

Nasz odpowiednik zapachu Azzaro - Chrome Pure to niezbędny dodatek, by w pełni celebrować szczęście z posiadania syna i więzi, jaka z nim łączy. Kompozycja składa się z najwyższej jakości aromatów, zaczynając od bergamotki i mandarynki, na korzennych i drzewnych składnikach kończąc. Z serca tej kompozycji bije Akigalawood, nuty wodne i kwiat pomarańczy. Najdłuższej zaś możesz się cieszyć aromatami fasoli tonka, białego piżma, cedru oraz Yerba mate.

Nuty zapachowe:
Nuty głowy: bergamotka i mandarynka
Nuty serca: akigalawood, kwiat pomarańczy i nuty wodne
Nuty bazy: cedr, fasolka tonka, mate i białe piżmo.

01/03

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)