Francuskie Perfumy Nr 445

Zapach inspirowany Lacoste L.12.12 – Magnetic

21,00 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

By zniewalać atrakcyjnością

Każdy mężczyzna jest wyjątkowy na swój sposób. Warto tę wyjątkowość i atrakcyjność dodatkowo podkreślać, aby zniewalać kobiety swoim urokiem i charakterem. Dopełnij swoją atrakcyjność stosując francuskie perfumy powstałe z inspiracji zapachem Lacoste L.12.12 – Magnetic. To idealny wybór dla nowoczesnych i pewnych siebie mężczyzn lubiących wyrazisty, korzenny aromat. Nasz odpowiednik perfum Lacoste sprawdzi się znakomicie na każdy dzień i na wyjątkowe wieczory. Teraz już wiesz, jak uwodzić kobiety, by wciąż pozostawały pod Twoim urokiem.

Idealne podkreślenie męskości

Zamiennik, w którym udało nam się odtworzyć zapach Lacoste 12.12. Magnetic doskonale podkreśli Twoje męskie atuty. Już wyczuwalny najpierw jałowiec i piołun doda Ci atrakcyjności, a bambus, herbata, fiołek i geranium świetnie dopełniają całą kompozycję. Najdłużej na Twoim ciele królować będzie jednak wetyweria, bursztyn i paczula, co pozwoli Ci emanować prawdziwą męskością przez bardzo długi czas.

Nuty zapachowe:
Nuty głowy: dzięgiel, bambus i jałowiec
Nuty serca: geranium, fiołek i herbata
Nuty bazy: bursztyn, wetyweria.

010423

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)