DARMOWA DOSTAWA OD 89 ZŁ

Francuskie Perfumy Nr 477

podobne nuty zapachowe: Diesel - Spirit Of The Brave

21,00 zł
DARMOWA DOSTAWA Z ORLEN PACZKĄ OD 89 ZŁ
Wybierz pojemność
  • 33ml
  • 60ml
  • 104ml
Ilość

  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę! Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka od 89 zł (Orlen Paczka). Darmowa wysyłka od 89 zł (Orlen Paczka).
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot. Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot.

Duch odwagi.

Perfumy z inspiracji zapachem Diesel Spirit Of The Brave mają w sobie ducha prawdziwej i niezachwianej odwagi. To odważna propozycja dla mężczyzny, który nie boi się nowych wyzwań, stawia sobie wysoko poprzeczkę, realizuje wyznaczone cele i z uśmiechem patrzy w przyszłość. Francuskie perfumy inspirowane kompozycją od Diesla, hipnotyzują połączeniem aromatu drzew iglastych, świeżej bergamotki i nietuzinkowego galbanum. Nasz odpowiednik to wierne odzwierciedlenie Spirit Oft The Brave, powstałego w 2019 roku przy współpracy ze znanym brazylijskim piłkarzem Neymarem. Jemu dodają odwagi na boisku, Tobie mogą w codziennym życiu i każdej ważnej sytuacji, w której potrzebujesz wsparcia. Zapach to niby niewiele, a jednak potrafi podbudować pewność siebie i dodać wewnętrznej siły. Zamiennik, który czeka na wypróbowanie będzie towarzyszył Ci niczym delikatna mgiełka, dzięki której poczujesz się lepszą, odważniejszą wersją siebie. Pamiętaj, że stać Cię na więcej i możesz osiągnąć absolutnie wszystko.

Nuty zapachowe:
Nuty głowy: bergamotka, galbanum
Nuty serca: cyprys, jodła
Nuty bazy: labdanum, fasolka tonka

010822

Opis

Typ zapachu
Drzewne

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

<
Zmiana koloru perfum jest naturalnym procesem, który wynika z ekspozycji na światło lub ciepło, a także z procesu starzenia się perfum. Zmiana koloru nie wpływa zazwyczaj na jakość zapachu perfum.

Opinie o perfumach Francuskie Perfumy Nr 477