Zaperfumowanie 24%
DARMOWA DOSTAWA OD 89 ZŁ

AJ Deluxe Wood 716

podobne nuty zapachowe: Dolce & Gabbana - The Only One 2

43,90 zł
DARMOWA DOSTAWA Z ORLEN PACZKĄ OD 89 ZŁ
Ilość

  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę! Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka od 89 zł (Orlen Paczka). Darmowa wysyłka od 89 zł (Orlen Paczka).
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot. Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot.

Jesteś kobietą doskonale znającą swoją wartość i w pełni potrafiącą wykorzystać swoje talenty i zalety. Jako profesjonalistka w działaniu zawsze dajesz z siebie sto procent możliwości. Dla kobiet takich jak Ty przygotowaliśmy odpowiednik perfum Dolce & Gabbana The Only One 2 z linii zapachowej AJ Deluxe Wood o zwiększonym zaperfumowaniu wynoszącym 24% zawartości olejków zapachowych byś jeszcze dłużej mogła rozsmakowywać się w luksusowym zapachu. Zadbaj o swój wizerunek profesjonalistki i podkreśl swoje walory niebanalnym zapachem inspirowanym Dolce & Gabbana The Only One 2 o jakości markowego produktu. Zakomunikuj otoczeniu, że ma do czynienia z silną i charakterną kobietą, która w każdej chwili wie co robi i nie musi nikomu nic udowadniać.

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: jeżyna, czerwone jagody, gruszka, frezja

Nuty serca: czerwona róża, fiołek, kawa

Nuty bazy: fasolka tonka, paczula, ambra, drzewo bursztynowe

031119

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

<
Zmiana koloru perfum jest naturalnym procesem, który wynika z ekspozycji na światło lub ciepło, a także z procesu starzenia się perfum. Zmiana koloru nie wpływa zazwyczaj na jakość zapachu perfum.

Opinie o perfumach AJ Deluxe Wood 716